Trilulilu
Bine ai venit Vizitator pe noul forum Trilulilu, am creat această comunitate petru toţi membri de pe Ttrilulilu şi dorim să formăm o comunitate frumoasă împreună unde poţi discuta despre ce mai e nou pe Trilulilu sau în viaţa ta.
Te aşteptam să te înregistrezi pe forum, nu durează decât un minut (1) şi nu vei regreta!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Trilulilu
Bine ai venit Vizitator pe noul forum Trilulilu, am creat această comunitate petru toţi membri de pe Ttrilulilu şi dorim să formăm o comunitate frumoasă împreună unde poţi discuta despre ce mai e nou pe Trilulilu sau în viaţa ta.
Te aşteptam să te înregistrezi pe forum, nu durează decât un minut (1) şi nu vei regreta!
Trilulilu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prezentare ValiProduction

2 participanți

In jos

Prezentare ValiProduction Empty Prezentare ValiProduction

Mesaj Scris de ValiProduction Mier Dec 21, 2011 11:53 am

Originea Username-ului dumneavoastră: Pai username-ul meu (ValiProduction) vine de la o mica gluma capatata la scoala intre colegi.
Numele dumneavoastră real(doar prenumele,nu si numele de familie): Valentin
Vârsta dumneavoastră: 18 ani
Data naşterii: 16.06.1993
Locaţia dumneavoastră(oraş,zona,tara): Drobeta Turnu-Severin,Mehedinti, Romania
Ocupaţiile dumnevoastră(studii, slujba): Momentan sunt elev al liceului Economic "Th.Costescu"
Interesele dumneavoastră: Sa imi fac noi prieteni si sa ajut la dezvoltarea comunitatii.
Cum ne-ati descoperit?: V-am descoperit printr-un mesaj primit de la un prieten de pe trilulilu.
Adresa de e-mail: frostyeg@yahoo.com
Parerea dumneavoastra despre forum: Forumul este frumusel, destul de bine structurat, si sper sa continue sa se dezvolte.
@Bine v-am gasit!
ValiProduction
ValiProduction
Adimistrator
Adimistrator

Mesaje : 9
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 31
Localizare : Dr.Tr.Severin

http://Trilulilu.forumer.ro

Sus In jos

Prezentare ValiProduction Empty Re: Prezentare ValiProduction

Mesaj Scris de TriluliluMan Mier Dec 21, 2011 12:23 pm

Bine ai venit prietene, mă bucur că te-ai alăturat acestui forum sper să te simţi bine.
Te rog personalizează-ţi profilul cu un avatar. Wink
TriluliluMan
TriluliluMan
Adimistrator
Adimistrator

Mesaje : 29
Data de inscriere : 27/11/2011

https://trilulilu.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum